Czarodziejska Chatka
Czarodziejska Chatka
Wyobraźcie sobie takie miejsce: mała chatka na skraju lasu. Śpiew ptaków, szum wiatru, rechot żab. Promienie słoneczne przedzierające się przez choinki i ona - drewniana chatka, z niebieskimi okiennicami. Gdy otworzysz drzwi usłyszysz delikatny odgłos dzwoneczków i skrzypnięcia podłogi. To ciekawskie misie wybiegną Ci na spotkanie. Zaproszą na gorącą czekoladę przy kominku i przyniosą ciepłe kapcie. Będą chciały wiedzieć o Tobie wszystko, ale tak to już jest z przyjaciółmi...

Teraz już wiesz, gdzie mieszkają Rękomisie - misie, którym daję życie za pomocą szydełka i bardzo dobrej jakości włóczki. Misie - przyjaciele każdego dziecka (tego małego i dużego), gotowe na wieczną przyjaźń, na tulenie i głaskanie - na dobre i gorsze dni.
Miś eustachy maskotki misie przytulanki prezent każdy nas miał pewno dzieciństwie swojego
hand-made dla dziecka miś eustachyMiś Eustachy - Hand-MadeMiś Eustachy - Hand-MadeMiś Eustachy - Hand-Made

Miś Eustachy

artystaCzarodziejska Chatka
kategoriadla dziecka
tagimiś maskotki misie przytulanki prezent
koloryszary różowy
67 zł
PRZECENA / PROMOCJA
56 zł
KUP CENA
Każdy z nas miał na pewno w dzieciństwie swojego misia. Takiego do przytulania, tarmoszenia, zasypiania. Na pewno nie raz się zgubił, nie raz pobrudził, może liczył nasze łzy, wysłuchiwał, jak nam źle, odstraszał dziecięce lęki, był z nami na dobre i na złe. Miś Eustachy gotowy jest na taką samą życiową przygodę. Wykonany został na szydełku z bawełnianej włóczki z domieszką poliakrylu. Ma plastikowe oczka i nosek. Mierzy 15 cm. Na szyi z dumą nosi kokardkę. Czeka na przyjaciela.
Hand-Made modne dla dziecka • inne przedmioty kategorii

koszyk
zamknij