Czarodziejska Chatka
Czarodziejska Chatka
Wyobraźcie sobie takie miejsce: mała chatka na skraju lasu. Śpiew ptaków, szum wiatru, rechot żab. Promienie słoneczne przedzierające się przez choinki i ona - drewniana chatka, z niebieskimi okiennicami. Gdy otworzysz drzwi usłyszysz delikatny odgłos dzwoneczków i skrzypnięcia podłogi. To ciekawskie misie wybiegną Ci na spotkanie. Zaproszą na gorącą czekoladę przy kominku i przyniosą ciepłe kapcie. Będą chciały wiedzieć o Tobie wszystko, ale tak to już jest z przyjaciółmi...

Teraz już wiesz, gdzie mieszkają Rękomisie - misie, którym daję życie za pomocą szydełka i bardzo dobrej jakości włóczki. Misie - przyjaciele każdego dziecka (tego małego i dużego), gotowe na wieczną przyjaźń, na tulenie i głaskanie - na dobre i gorsze dni.
Kremowy otulacz kubek kwiatuszkami ocieplacz walentynki sposobów okazywania miłości sympatii
ręczne wykonanie kubki kremowy otulacz na kubek z kwiatuszkamiKremowy otulacz na kubek z kwiatuszkami - Ręczne wykonanieKremowy otulacz na kubek z kwiatuszkami - Ręczne wykonanieKremowy otulacz na kubek z kwiatuszkami - Ręczne wykonanie

Kremowy otulacz na kubek z kwiatuszkami

artystaCzarodziejska Chatka
kategoriadom - kubki
tagiotulacz ocieplacz kubek walentynki
koloryróżowy
35 zł
KUP CENA
Sposobów okazywania miłości i sympatii jest wiele - jednym z nich może być przygotowanie ulubionej herbaty w ulubionym kubku ubranym w taki oto gustowny otulacz z różowymi kwiatuszkami ozdobionymi małymi koralikami a la perełki. Otulacz wykonany został bardzo efektownym wzorem na drutach. Wszystko to sprawia, że otulacz stanie się pomysłowym prezentem - także z okazji Walentynek.

Dzięki wiązaniu z tyłu (za pomocą pastelowo różowych tasiemek) jest uniwersalny i można go dopasować do wielu rozmiarów kubków.

Cena dotyczy otulacza (bez kubka i łyżeczki widocznej na zdjęciach)
Ręczne wykonanie oryginalne kubki • inne przedmioty kategorii
• trendy dom
koszyk
zamknij