Czarodziejska Chatka
Czarodziejska Chatka
Wyobraźcie sobie takie miejsce: mała chatka na skraju lasu. Śpiew ptaków, szum wiatru, rechot żab. Promienie słoneczne przedzierające się przez choinki i ona - drewniana chatka, z niebieskimi okiennicami. Gdy otworzysz drzwi usłyszysz delikatny odgłos dzwoneczków i skrzypnięcia podłogi. To ciekawskie misie wybiegną Ci na spotkanie. Zaproszą na gorącą czekoladę przy kominku i przyniosą ciepłe kapcie. Będą chciały wiedzieć o Tobie wszystko, ale tak to już jest z przyjaciółmi...

Teraz już wiesz, gdzie mieszkają Rękomisie - misie, którym daję życie za pomocą szydełka i bardzo dobrej jakości włóczki. Misie - przyjaciele każdego dziecka (tego małego i dużego), gotowe na wieczną przyjaźń, na tulenie i głaskanie - na dobre i gorsze dni.
Otulacz kubek guziczkiem ocieplacz prezent herbata czy kawa wypita swoim ulubionym kubku
ręcznie robione kubki otulacz na kubek z guziczkiemOtulacz na kubek z guziczkiem - Ręcznie robioneOtulacz na kubek z guziczkiem - Ręcznie robione

Otulacz na kubek z guziczkiem

artystaCzarodziejska Chatka
kategoriadom - kubki
tagiocieplacz otulacz kubek prezent
kolorypomarańczowy beżowy
33 zł
KUP CENA
Herbata, czy kawa wypita w swoim ulubionym kubku sprawia, że dana chwila staje się jeszcze bardziej przyjemna, a gdyby tak jeszcze otulić kubek gustownym otulaczem? Ocieplacz wykonany został na drutach bardzo efektownym wzorem przy pomocy pomarańczowej włóczki. Na ocieplaczu znajduje się mały drewniany guziczek z napisem "Zrobione dla Ciebie".

Do otulacza zostały przymocowane tasiemki w kremowym kolorze wmotylki, co sprawia, że ocieplacz jest uniwersalny i można go zawiązać na większości kubków.

Cena dotyczy jednego egzemplarza otulacza.
Ręcznie robione unikalne kubki • inne przedmioty kategorii
• nietypowe dom
koszyk
zamknij