Czarodziejska Chatka
Czarodziejska Chatka
Wyobraźcie sobie takie miejsce: mała chatka na skraju lasu. Śpiew ptaków, szum wiatru, rechot żab. Promienie słoneczne przedzierające się przez choinki i ona - drewniana chatka, z niebieskimi okiennicami. Gdy otworzysz drzwi usłyszysz delikatny odgłos dzwoneczków i skrzypnięcia podłogi. To ciekawskie misie wybiegną Ci na spotkanie. Zaproszą na gorącą czekoladę przy kominku i przyniosą ciepłe kapcie. Będą chciały wiedzieć o Tobie wszystko, ale tak to już jest z przyjaciółmi...

Teraz już wiesz, gdzie mieszkają Rękomisie - misie, którym daję życie za pomocą szydełka i bardzo dobrej jakości włóczki. Misie - przyjaciele każdego dziecka (tego małego i dużego), gotowe na wieczną przyjaźń, na tulenie i głaskanie - na dobre i gorsze dni.
Otulacz kubek misiem ocieplacz herbata czy kawa wypita swoim ulubionym kubku sprawia
ręcznie robione kubki otulacz na kubek z misiemOtulacz na kubek z misiem - Ręcznie robioneOtulacz na kubek z misiem - Ręcznie robione

Otulacz na kubek z misiem

artystaCzarodziejska Chatka
kategoriadom - kubki
tagiotulacz ocieplacz kubek
koloryturkusowy
33 zł
KUP CENA
Herbata, czy kawa wypita w swoim ulubionym kubku sprawia, że dana chwila staje się jeszcze bardziej przyjemna, a gdyby tak jeszcze otulić kubek gustownym otulaczem? Ocieplacz wykonany został na drutach bardzo efektownym wzorem przy pomocy kremowej włóczki. Na ocieplaczu znajduje się mały drewniany miś, który chętnie zaopiekuje się każdym kubkiem.

Do otulacza zostały przymocowane tasiemki w miętowym kolorze w kropki, co sprawia, że ocieplacz jest uniwersalny i można go zawiązać na większości kubków.

Cena dotyczy jednego egzemplarza otulacza (bez kubka i serwetki widocznej na zdjęciu)
Ręcznie robione trendy kubki • inne przedmioty kategorii

koszyk
zamknij