Czarodziejska Chatka
Czarodziejska Chatka
Wyobraźcie sobie takie miejsce: mała chatka na skraju lasu. Śpiew ptaków, szum wiatru, rechot żab. Promienie słoneczne przedzierające się przez choinki i ona - drewniana chatka, z niebieskimi okiennicami. Gdy otworzysz drzwi usłyszysz delikatny odgłos dzwoneczków i skrzypnięcia podłogi. To ciekawskie misie wybiegną Ci na spotkanie. Zaproszą na gorącą czekoladę przy kominku i przyniosą ciepłe kapcie. Będą chciały wiedzieć o Tobie wszystko, ale tak to już jest z przyjaciółmi...

Teraz już wiesz, gdzie mieszkają Rękomisie - misie, którym daję życie za pomocą szydełka i bardzo dobrej jakości włóczki. Misie - przyjaciele każdego dziecka (tego małego i dużego), gotowe na wieczną przyjaźń, na tulenie i głaskanie - na dobre i gorsze dni.
Szary otulacz kubek sercem ocieplacz walentynki sposobów okazywania miłości sympatii jest wiele
handmade kubki szary otulacz na kubek z sercemSzary otulacz na kubek z sercem - HandMadeSzary otulacz na kubek z sercem - HandMade

Szary otulacz na kubek z sercem

artystaCzarodziejska Chatka
kategoriadom - kubki
tagiotulacz ocieplacz kubek walentynki
koloryróżowy biały szary
34 zł
KUP CENA
Sposobów okazywania miłości i sympatii jest wiele - jednym z nich może być przygotowanie ulubionej herbaty w ulubionym kubku ubranym w taki oto gustowny otulacz z serduszkiem. Otulacz wykonany został w dużą starannością na drutach. Na otulaczu naszyty został biały filc, a na nim wyhaftowane różowe serduszko. Wszystko to sprawia, że otulacz stanie się pomysłowym prezentem - także z okazji Walentynek. Okaż swoje uczucia!

Ma 19 cm długości i 8 cm szerokości. Dzięki wiązaniu z tyłu (za pomocą pastelowo różowych tasiemek) jest uniwersalny i można go dopasować do wielu rozmiarów kubków.

Cena dotyczy otulacza.
HandMade unikatowe kubki • inne przedmioty kategorii
• wyjątkowe dom
koszyk
zamknij