Czarodziejska Chatka
Czarodziejska Chatka
Wyobraźcie sobie takie miejsce: mała chatka na skraju lasu. Śpiew ptaków, szum wiatru, rechot żab. Promienie słoneczne przedzierające się przez choinki i ona - drewniana chatka, z niebieskimi okiennicami. Gdy otworzysz drzwi usłyszysz delikatny odgłos dzwoneczków i skrzypnięcia podłogi. To ciekawskie misie wybiegną Ci na spotkanie. Zaproszą na gorącą czekoladę przy kominku i przyniosą ciepłe kapcie. Będą chciały wiedzieć o Tobie wszystko, ale tak to już jest z przyjaciółmi...

Teraz już wiesz, gdzie mieszkają Rękomisie - misie, którym daję życie za pomocą szydełka i bardzo dobrej jakości włóczki. Misie - przyjaciele każdego dziecka (tego małego i dużego), gotowe na wieczną przyjaźń, na tulenie i głaskanie - na dobre i gorsze dni.
Torebeczka komunii Świętej biglem komunia torebka bigle dzień dla każdej czarodziejska chatka
ręczne wykonanie torebki torebeczka do i komunii świętej - z biglemTorebeczka do I Komunii Świętej - z biglem - Ręczne wykonanieTorebeczka do I Komunii Świętej - z biglem - Ręczne wykonanieTorebeczka do I Komunii Świętej - z biglem - Ręczne wykonanie

Torebeczka do I Komunii Świętej - z biglem

artystaCzarodziejska Chatka
kategoriatorebki
tagitorebeczka komunia torebka bigle
kolorybiały
88 zł
KUP CENA
Dzień I Komunii Świętej dla każdej dziewczynki jest niezwykle wyjątkowy, o czym świadczą długie przygotowywania. To nie tylko ogromne przeżycie duchowe. Warto uciec tego dnia od kiczowatych strojów i podkreślić niewinność dziecka np. taką torebeczką ręcznie stworzoną na szydełku z białej delikatnej włóczki. Torebka zapinana jest za pomocą bardzo eleganckich bigli. Spokojnie zmieści książeczkę do nabożeństw, różaniec, chusteczki.

Torebeczka powstaje na specjalne zamówienie. Na jej realizację trzeba zaczekać około 3 tygodni. Na Twoje życzenie biel może być przełamana delikatnym pastelowym różem, błękitem lub kremem. Przed złożeniem zamówienia proszę o kontakt w celu potwierdzenia dostępnośći wzoru zapięcia (bigli) do torebki.

Do kompletu mogę wykonać także osłonkę na świecę i opaskę na głowę w stylu torebeczki - chętnie porozmawiam o szczegółach.
Ręczne wykonanie nietypowe torebki • inne przedmioty kategorii

koszyk
zamknij